KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558451
nr 1655 8451
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Fiskeläge. Signerad. Olja på pannå, 28x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:36:22
4/11 13:56:09
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström